بررسی محصولات

۸ فایده چای سبز برای سلامتی

چرا چای سبز؟

می دانیدچای سبز چیست ؟

چای سبز هزاران سال است که به عنوان دارویی مورد استفاده قرار می گیرد ، منشاء آن در چین است اما در سراسر آسیا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوشیدنی دارای  فواید درمانی بسیاری است،اگر این چای ارگانیک باشد به دلیل عاری بودن از کود و سموم شیمیایی خواص بیشتری دارد که گروه علمی ،تولیدی تجاری هیمه تنظیم و خواندن  مقاله ۸فایده چای سبز برای سلامتی را به شما پیشنهاد می کند . 

چای سبز و سیاه از یک گیاه بدست می آیند اما فرآوری متفاوتی دارند،به عبارتی دلیل اینکه چای سبز مزایای سلامتی بیشتری نسبت به چای سیاه دارد به دلیل فرآوری آن است.

چای سیاه به شکلی فرآوری می شود که تخمیر را امکان پذیر می کند ، در حالی که فرآیند تخمیر چای سبز ارگانیک دارامان مانع از آن می شود. در نتیجه ، چای سبز حداکثر مقدار آنتی اکسیدان ها و پلی فنل ها را حفظ می کند و موادی را که به چای سبز می دهد فواید بسیاری دارد.

دارامان ارگانیک مطالعه این مقاله ها را پیشنهادمی کند:

ژل رویال ارگانیک

۸ فایده چای سبز برای سلامتی

کاهش وزن. چای سبز سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد. پلی فنول موجود در چای سبز برای تشدید سطح اکسیداسیون چربی و میزان سرعت تبدیل بدن به کالری مفید عمل می کند.

دیابت: چای سبز ظاهراًبا تنظیم سطح گلوکز باعث کند شدن قند خون بعد از خوردن غذا می شود.بنابراین می تواند از انسداد زیاد انسولین و در نتیجه ذخیره سازیچربی جلوگیری کند.

 

بیماری های قلبی. دانشمندان فکر می کنند ، چای سبز روی پوشش رگ های خونی کار می کند و به آنها کمک می کند تا در آرامش و آرامش بیشتری داشته باشند و در مقابل فشارخون مقاومت کنند. همچنین ممکن است از تشکیل لخته ها که عامل اصلی حمله قلبی هستند ، محافظت کند.

چای سبز ارگانیک را از اینجا بخریم .

سرطان مری: چای سبز خطر ابتلا به سرطان مری را کاهش دهد ، کلسترول چای سبز کلسترول بد خون را کاهش می دهد و باعث افزایش نسبت کلسترول خوب به کلسترول بد می شود.

برنج قهوه ای ارگانیک ۹۰۰ گرمی

پوسیدگی دندان. مطالعات نشان می دهد که آنتی اکسیدان شیمیایی موجود در چای سبز می تواند باکتری ها و ویروس هایی را که باعث عفونت گلو ، پوسیدگی دندان و سایر شرایط دندان می شوند از بین ببرد.

فشار خون. به نظر می رسد مصرف منظم چای سبز خطر فشار خون بالا را کاهش می دهد.

ضد ویروسی و ضد باکتریایی. در برخی مطالعات نشان داده شده است که چای سبز مانع شیوع بسیاری از بیماری ها می شود.

تاخیر در پیری:آنتی اکسیدان ها یکی از شاخص ترین عوامل برای حفظ سلامتی و شادابی سلول های بدن، با به تعویق انداختن شروع روند پیری سلول ها هستند.

منبع:

https://www.lifehack.org

تغذیه سالم ،خانواده سالم،جامعه سالم 

با محصولات ارگانیک دارامان

دیدگاهتان را بنویسید