۷ توصیه در مصرف میوه

خبر دوم
برای ارزیابی این پست کلیک کنید!
[تعداد کل:۱]

 

 1. میوه ها را همیشه با شکم خالی بخورید . هر گونه مخلوط دادن آن با مواد دیگر خطرناک است. وباعث تخمیر مواد در دستگاه گوارش و نفخ می شود .
 2. بهترین موقع میوه خوردن صبح است،چون از ساعت چهار بامداد به بعد جریان دفع شروع می شود و نباید با مصرف غذاهای یر هضم مانع این جریان بشویم و بهترین کمک دهنده در این موقع میوه های آبدار است ،نه موز و خرما .
 3. می توانید آب هر میوه ایی را که دوست دارید بگیرید و جرعه جرعه بنوشید،اما آب میوه ایی را که خودتان بگیریدنه آب میوه کارخانه ای که مواد شیمایی نگهدارنده دارند و قابل خوردن نیستند .
 4. همیشه میو ه ها رابا پوست و هسته داخلی آن آبگیری کنید و بلافاصله آب میوه را باید نوشید مگرنه در مجاورت با هوا اکسیده و سمی می شود.
 5. همیشه به خاطر داشته باشید که فقط قند میوه ها (گلوکز )انرژی بدن و مغز را تامین نمی کند نه پروتئین و مواد نشاسته ای . هیچ کدام نمی تواند مستقیماً به بدن یا مغز انرژی برساند .چون ابتدا باید به گلوکز تبدیل شوند و سپس مورد استفاده ی سلول ها و بافت ها قرار گیرد.
 6. این باور که پروتئین مستقیماً انرژی تولید می کند،درست نیست. بدن باید ۷۰درصد انرژی خود را صرف هضم پروتئین کندتا بتواند ۳۰ درصد انرژی از آن به دست آورد.
 7. بهتر است همیشه تا ظهر هچ گونه مواد تحریک کننده ای مانند قهوه ،چای کاکائو و الکل مصرف نکنید.چون هضم میوه ها را کاملاً فلج می کنند . شما به اندازه کافی از میوه ها انرژی کسب می کنید و به این قبیل سموم نیاز ی ندارید .

خوردن آب انار ارگانیک دارامان پیشنهاد ما به شما است

 

 منبع: کتاب  راز شفا –احمد مختاری نیا

تهیه و تنظیم :تیم پشتیبانی علمی محصولات ارگانیک دارامان 

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  منو اصلی