نکات خواندنی

روش مراقبت از پوست معمولی و مطلوب

شما تا به حال فکر نمودید چگونه از پوستمان می توانیم مراقبت نماییم؟ گروه مطالعاتی دارامان  در این باره  مطالبی از منابع مختلف چاپی تهیه نموده است که  از طریق سایت  فروشگاه محصولات ارگانیک دارامان  تقدیم شما می کند. پس با ما همراه باشید.

پوست شما دائما ًدر حال تغییر است. بنابراین در استفاده از مواد آرایشی تنوع و مناسبت را رعایت کنید تا با شرایط محیط سازگار باشید. با آنکه ممکن است شما پوست چرب داشته باشید . اما گاهی اوقات استفاده از دستور العمل پوست خشک مفید است و بر عکس.

امتحان کنید ببینید چه چیزی برای شما مفید است و پوست شما الان چه چیزی نیاز دارد.

یک پوست معمولی  و مطلوب

یک پوست  سالم و معمولی، بدون یک نقص است  و نرم و مخملی و با انعطاف می باشد. ظاهری اطلسی دارد  و نور به  آن نفوذ کرده تاپشت  پوست ئارد  می شود  و به ان کیفیتی شفاف  و شیشه ای می دهد، این همان پوستی مطلوبی است که  همه ما دوست داریم  بدان دست یابیم و اگر شما به  قدر کافی خوش شانس و از چنین پوستی  برخوردار هستید، از آن مراقبت  و محافظت نمایید.

درباره  ژل رویال ارگانیک دارامان  چه می دانید ؟

تمیز نگه داشتن

صبحها صورت خود را با  آب صاف، آب و صابون یا گلاب ارگانیک دارامان بشویید. عصرها از مواد  آرایشی و کرم تمیز کننده استفاده کنید. سپس اثرات روغن  را  با  یک تونیک ملایم پوست برطرف نمایید.

مرطوب نگه داشتن:

همیشه هر روز از مرطوب کننده های پوستی استفاده کنید که در گروه  مواد آرایش هستند و یا اگر می خواهید پوستی جذاب داشته باشید، از جانشینهای طبیعی استفاده کنید .

تغذیه پوست:

پوست شما از تغذیه های گاه و بیگاه  استفاده خواهد کرد. اینکه فواصل استفاده از کرم  مقوی چگونه باشد به پوست افراد بستیگی دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید