طرز تهیه آب گوشت نخود و لوبیای ارگانیک دارامان

آبگوشت

شما تا به حال ابگوشت  نخود و لوبیای ارگنیک دارامان خوردید؟

اگر تمایل دارید این آبگوشت مقوی و خوشمزه را میل کنید این مطلب را بخوانید .بعد بخورید  البته  به شما پیشنهاد می کنم که آبگوشت نخود و لوبیای ارگانیک دارامان را فقط با خانواده خود  میل فرمایید.وکسی را مهمان نکنید .

شما که نمی خواهید دیگران فرمول این آبگوشت خوشمزه رایا بگیرند .

مواد لازم  آب گوشت نخود و لوبیای ارگانیک دارامان

گوشت ارگانیک : نیم کیلو

نخودارگانیک دارامان : ۲۰۰ گرم

لوبیای قرمز ارگانیک دارامان:  ۱۰۰ گرم

پیاز متوسط: ۱ عدد

سیب زمینی :۲ عدد

آب: ۶ پیمانه

نمک،فلفل وزذرد چوبه به اندازه

طرز تهیه :

لوبیا و نخود ارگانیک دارامان را ۱۰ ساعت قبل از مصرف در آب ولرم خیس کنید . سیب زمینی و پیاز را پوست بکنید و بشویید.گوشت ارگانیک دارامان را تمیز کرده و به چند تکه تقسیم کنید و به همراه نخود ارگانیک،پیاز و نمک داخل ظرفی ریخته و بگذارید روی حرارت تا پخته شود . پس از پخته شدن  و سایر مواد،سیب زمینی،زردچوبه، و فلفل را به آن اضافه کنید. بعد از ۱۵ دقیقه آبگوشت لذیذ ارگانیک دارامان آماده است می توانید به سر سفره ببرید و میل بفرمایید .

دارامان پیشنهاد می کند این مقاله را بخوانید :

بهترین گوشت مصرفی برای آبگوشت 

راستی تا یادم نرفته به شما بگویم  لازم نیست برای تهیه  نخود ،لوبیا و گوشت ارگانیک دارامان به آدرس میدان المپیک بروید شما بایک کلیک  از منزل تان می توانید   از طریق کامپیوتر و گوشی با ارتباط به اینترنت وارد سایت دارامان ارگانیک شوید و به راحتی حبوبات مورد نیاز  و همچنین گوشت را تهیه نمایید . محصولات خریداری شده کمتر از یک هفته به درب منزل شما می رسد  البته اگر شما داخل شهر تهران باشید همان روز به دست شما می رسد .ولی گوشت ارگانیک دارامان  در روز های سه شنبه و فعلاً فقط در تهران توزیع می شود .

در ضمن نیاز نیست پول را اینترنتی پرداخت کنید، به منظور جلب رضایت شما کاربران محترم ،پول درب منزل زمانی که محصولات را به شما تحویل دادیم در صورت رضایت ازمحصول می توانید پرداخت کنید .

نوش جان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی