استانداردهای ارگانیک در جهان

برای ارزیابی این پست کلیک کنید!
[تعداد کل:۱]

 

از اولین و معروف ترین استانداردهای ارگانیک جهان. دامنه فعالیت آن بصورت بین المللی است. فقط به محصولاتی تعلق می گیرد که درجه بندی کیفی دقیقی را رعایت می کنند. از استانداردهای بسیار سختگیر دنیاست.

QAIcertification

این استاندارد یکی از آژانس های کنترل کیفیت زیر مجموعه USDA است. رژیم ارگانیک کانادا (COR) هم از آن پیروی می کند. دامنه فعالیت آن ایالات متحده آمریکا، کانادا، ژاپن، آمریکای جنوبی و اتحادیه اروپاست.

NICScertification

از استانداردهای بین المللی زیر نظر USDA است و در زمینه دادن گواهی به محصولات غذایی در سراسر جهان فعالیت می کند.

EUcertification

استاندارد معروف و سختگیرانه اتحادیه اروپا! این استاندارد بر تمام مراحل از تولید تا رسیدن محصول به دست مشتری به طور سختگیرانه بر فرآیندها نظارت مستقیم دارد. هر محصول غذایی و کشاورزی وارداتی به قاره اروپا باید استانداردها و تاییدیه های آن را کسب کنند.

SCScertification

یکی از اولین موسساتی است که توسط USDA برای نظارت بر غذاهای ارگانیک تاسیس و راه اندازی شد. دامنه فعالیت آن بین المللی است.

IFOAMcertification

IFOAM یک سازمان غیر دولتی و غیر انتفاعی است که اولین قوانین و استانداردهای ارگانیک را از سال ۱۹۸۰ ارائه نموده است. در واقع IFOAM مروج و مجری اصلی روشهای کشاورزی ارگانیک در جهان است. با تشویق ها و حمایت های IFOAM کشورهای مختلف دنیا راغب به پیوستن در جنبش کشاورزی ارگانیک شدند.

OMRIcertification

یکی از استانداردهایی که بر جوانب مختلف تولید غذای ارگانیک نظارت دارد.

CCOFcertification

استاندارد ارگانیک ایالت کالیفرنیا. مکان آن در همین ایالت در آمریکا واقع شده است. دامنهء فعالیت آن بین المللی بوده و بیشتر گواهی های مربوط به صادرات محصولات ارگانیک را ارائه می دهند.

 

دنبال کسب وکار هستید ،پیشنهاد می کنیم  در شهر خود نمایندگی انحصاری محصولات ارگانیک دارامان را بگیرید [irp][irp][irp posts=”11594″ name=”گواهی نامه ارگانیک”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی